POZOR TOTO JE DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO VŠECHNY NASTÁVAJÍCÍ I NOVOPEČENÉ MAMINKY!

E-BOOK ZDARMA

Objevte 9 snadných kroků, JAK ZHUBNOUT PO PORODU, když chcete zvládnout na 100 % práci i péči o mimčo, aniž byste se musela emočně zhroutit
 


Víte, že nízké sebevědomí kvůli poporodním kilům může negativně ovlivnit celou Vaši další kariéru? Pojďte to změnit...

Jednoduchý plán na skvělou postavu po porodu pro všechny ambiciózní mámy, co chtějí převzít kontrolu nad svým životem!

Když to zvládly jiné maminky, tak Vy také!

Vaše informace jsou u mne v bezpečí a nebudou sdíleny s žádnou třetí stranou.


"Tak se musím přiznat, že jsem ani nepochytila, kdy jsem zhubla. Šlo to tak nějak samo. Když jsem šla s kamarádkou oslavit její narozeniny, tak mi manžel dokonce řek, že mu připadá, že vypadám ještě líp než před miminkem, že snad začne i žárlit.:-)"

Kristýna H.

"9 kroků mě moc bavilo. Jednoduchý a nemusela jsem ani o tom moc přemýšlet. Hlavně mě nadchlo, že se všechno dalo stíhat podle mého tempa. Díky moc."

Tereza O.

"Všechno jsem nezvládla, protože jsem měla problémy s kojením. Ale ty další kroky mě zachránily. Za mě plus, že jsem nemusela dřít v posilovně. Já na to cvičení moc nejsem. A navíc času při práci moc není nazbyt :-)"

Nikol L.

"Přehledné. Všechny důležité rady a návody na jednom místě…"

Alena S.

"Děkuji, Jani. Líbí se mi ta komplexnost. Setkala jsem s radami, že se po porodu můžu dostat do formy jen, když se urputně soustředím jen na jednu věc, jako je cvičení nebo stravování. A přitom je pro ztrátu nadbytečných kil důležitá souhra drobných krůčků. 9 kroků mi v tom hodně pomohlo. A i když se jeden nebo dva nestíhají, tak mám jiné, které to zachraňují."

Naďa H.

@2023 CookApy
 
Obchodní podmínky                  GDPR                  
 Kontakt:  Ing. Jana Linhartová, jana@cookapy.cz, sídlo: Plamínkové 1560/13, 140 00 Praha – Nusle, IČ: 05023319
 
 This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.